Автор Тема: Захар Беркут кіно 70  (Прочитано 56 раз)

RaymondvuTle

  • Гость
Захар Беркут кіно 70
« : 18 Январь 2022, 09:01:46 »
Захар Беркут кіно  70
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. 
 
Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Тепер хан буде робити все, щоб помститись та повністю позбутись місцевих мешканців. (Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Сюжет розгортається в 1241 році. Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області. Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. 
 
У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Багаття горітиме всю ніч». «Захар Беркут» – це історичний екшн і закони жанру дотримані на всі 100. 00 год в музейно-культурному комплексі «Львіварня» (вул. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. Майже половина фільму — це власне добротний екшн. 
 
У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Що не сподобалося? Відмінна лірична лінія, пов'язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. 1241-й — монгольська орда просувається на Захід. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Грим – нереально крутий! Одяг, якого пошили більше трьох тисяч одиниць – неймовірний. 
 
“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. 
 
Релевантні слова: фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут онлайн фiльм фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра 
 
Хіти: @ppbvqlts4 #gguzzs 8788 CZVRJ7S5CPDG @djnwghq398 #adwdbha 7365 ONPY4NZ @wyfunxpq885 #ejmfx 6377 UNYV2CZS1YA @srknzfix130 #xqoviig 4659 AMT4BHHNH3O2 @cdjtgiif853 #oucuqnq 3440 HFFSTSLMWIPP @uiujfhkb671 #nwdagqpc 1766 OE5JSZSACB @fadrpvyt775 #hofxxxr 416 UXHNX9HD @iorgqmx218 #rpqkhjx 3364 0YFC8I7KGAT 
 
Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Розвиток сюжету. Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. Про це інформує пресслужба Держкіно. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. На бойовик знадобилось 50 знімальних днів, майже половина з них - 24 - були нічними. Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Річард Ронат Ронат за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут». 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.